Spojte Vašu kariéru s prestížnou klinikou

Staňte sa súčasťou unikátneho konceptu zubnej starostlivosti, ktorá nemá v Poprade a okolí konkurenciu.

Tím Stomatologickej kliniky DENTAKRA dnes tvorí 15 zamestnancov a jednou zo základných priorít spoločnosti je vytvárať pracovné podmienky pre všetkých tak, aby ich práca napĺňala. Preto sme pre našich zamestnancov vytvorili jedinečný systém odmeňovania, ktorý podporuje osobnú angažovanosť, zodpovednosť a kvalitne odvedenú prácu. Pridajte sa k nám a určite nebudete ľutovať.

Umožníme vám pracovať s tou najmodernejšou dostupnou technológiou v príjemnom, luxusnom a priateľskom prostredí rodinnej kliniky a zároveň Vaše skúsenosti, znalosti a kvalitnú prácu adekvátne odmeníme.

Voľné pracovné miesta

Stomatologická klinika DENTAKRA hľadá do tímu šikovného ZUBNÉHO LEKÁRA na plný úväzok.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Termín nástupu: dohodou

Vaše CV v prípade záujmu zasielajte prosím e-mailom na adresu praca@dentakra.sk.

Viac informácií nájdete >>> TU <<<

Stomatologická klinika DENTAKRA hľadá do tímu šikovné DENTÁLNE HYGIENIČKY na plný úväzok.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Termín nástupu: dohodou

Vaše CV v prípade záujmu zasielajte prosím e-mailom na adresu praca@dentakra.sk.

Viac informácií nájdete >>> TU <<<

ZODPOVEDNOSŤ

Našim poslaním je poskytovať komplexné stomatologické služby v najvyššom kvalitatívnom štandarde. Sme spoľahlivým partnerom a oporou pre pacientov, zamestnancov i komunitu.

Ako rodinná firma dbáme na funkčné a férové vzťahy na pracovisku. Sme jeden tím a plne rešpektujeme individuálne potreby každého jednotlivca.

Na spoločnej ceste k vytýčeným cieľom rešpektujeme princípy spolupráce a vzájomnej pomoci. Angažovanosť a spoločenská zodpovednosť je súčasťou nášho každodenného života.

PERSPEKTÍVA

Podporujeme vzdelávanie zamestnancov formou preplatenia kongresov, kurzov a školení. Výška príspevku je úmerná dĺžke praxe zamestnanca na klinike.

Lekárom poskytujeme 2 dni voľna na účely ďalšieho vzdelávania a pre absolventov pripravujeme pravidelný cyklus interného vzdelávania.

Zamestnanec, ktorý nájde nového platného člena tímu, získava jednorázovú odmenu vo výške od 500 EUR.

KVALITA

Naši zamestnanci môžu čerpať dovolenku nad zákonom stanovený rámec (počet dní závisí od odpracovaných rokov).

Práca v zdravotníckom zariadení je mimoriadne náročná. Preto chceme dopriať zamestnancom čas na regeneráciu počas dlhšieho víkendu. V piatok pracujeme do 13.30.

Záleží nám na dobrých vzťahoch medzi zamestnancami. Chceme, aby ste sa do práce tešili, tímového ducha preto upevňujeme minimálne 2x ročne na spoločných akciách.

STABILITA

Samozrejmosťou je príspevok na stravu. V prípade záujmu zabezpečíme teplé obedy. K dispozícii je plne zariadená kuchynka s jedálenským kútom, automat na espresso a občerstvenie zdarma.

Firemná flotila automobilov Fiat 500 je zamestnancom k dispozícii vrátane využitia na súkromné účely.

Zamestnancom poskytujeme príspevok na ošetrenie - dentálnu hygienu, stomatologické ošetrenie, čeľustnú ortopédiu aj bielenie zubov.

Ozvite sa. Ste vítaní!

Ak máte záujem o prácu na Stomatologickej klinike DENTAKRA, vyplňte kontaktný formulár, priložte životopis a my sa Vám ozveme ihneď, ako to bude možné.

Ďakujeme!

Stacks Image 1862

Kontaktný formulár

Staráme sa o popradské zuby od roku 1993

Stomatologická klinika DENTAKRA spolupracuje s nasledujúcimi zdravotnými poisťovňami:

Stacks Image 1884
Stacks Image 1886