dentakra-poprad-mudr-kralik
Stacks Image 3653

To nie je vtip ani nedostatok pokory. Byť najlešími zubármi v Poprade je pre tím stomatologickej kliniky DENTAKRA hlavným cieľom. Na jeho dosiahnutí každý deň usilovne a poctivo pracujeme.

Vitajte na stomatologickej klinike DENTAKRA

Stomatologická klinika DENTAKRA ponúka komplexné stomatologické služby na najvyššej úrovni: od detailného vyšetrenia a účinných preventívnych opatrení, cez starostlivé zhotovenie výplní a protetických prác, až po vysoko špecializované výkony v odboroch endodoncia, stomatochirurgia, implantológia.

Primár MUDr. Juraj Králik je už druhou generáciou stomatológov v rodine Králikovcov. Špecializuje sa na mikroskopickú stomatológiu, dentoalveolárnu chirurgiu a implantológiu. S manželkou Ankou, ktorá je očnou lekárkou, vychovávajú syna Alexa a dcérku Adélu. Jurajovým cieľom je sprístupniť obyvateľom regiónu pod Tatrami komplexnú stomatologickú starostlivosť na najvyššej úrovni za férové ceny.

"Chceme priniesť do života našich klientov pozitívnu zmenu vo vnímaní privátnej stomatologickej starostlivosti. Máme tím vzdelaných profesionálov, ktorí sú úprimní, empatickí a pracujú so špičkovými technológiami. Používame výhradne najkvalitnejšie materiály. Zabezpečíme pacientom celoživotné stomatologické ošetrenie, ktoré udrží ich chrup v esteticky i funkčne perfektnom stave - to má pozitívny vplyv na zdravie, vzhľad, sebavedomie a celkovú kvalitu života každého pacienta" hovorí o cieľoch stomatologickej kliniky DENTAKRA jej primár MUDr. Králik.
... a čo na to vravia naši pacienti?

"Rád by som sa podelil o veľmi pozitívne skúsenosti z nedávnej návštevy na stomatologickej klinike DENTAKRA. Aj napriek komplikáciám v dnešnej novej dobe, klinika nám zabezpečila vhodný termín pre špecializované ošetrenie našej dcérky. Ďakujeme za profesionálny prístup od doktora Králika, dôsledné vysvetlenie postupu ošetrenia a aj samotný zákrok so zabezpečením pohodlia pre mladých pacientov. Sme veľmi spokojní s kompletným ošetrením a aj so spoluprácou s celým tímom. Tešíme sa na ďalšie prehliadky."

Marek H.

Ordinačné hodiny:
Pondelok:
Utorok:
Streda:
Štvrtok:
Piatok:
Sobota:
Nedeľa:
07:00 - 15:30
07:00 - 15:30
07:00 - 15:30
07:00 - 15:30
07:00 - 13:30
zatvorené
zatvorené
Stacks Image 17179
Stacks Image 17182
Kontakty:
DENTAKRA s.r.o.
Jabloňová 2
058 01 Poprad

Tel.: +421 949 010 443
        +421 949 010 553
E-mail: info@dentakra.sk
Stacks Image 17190

Stomatologická klinika DENTAKRA spolupracuje s nasledujúcimi zdravotnými poisťovňami:

Stacks Image 15366