Stacks Image 15759
Stacks Image 15762

Nebojte sa zubára

Pre ľudí, ktorí trpia neprekonateľným strachom zo zubného ošetrenia máme riešenie! Všetky ošetrenia na našej klinike vykonávame za pomoci lokálneho znecitlivenia. Ak si ale napriek tomu netrúfate posadiť sa do kresla, je tu možnosť analgosedácie. Túto možnosť využívame najmä pri ošetreniach ťažko spolupracujúcich detí, pretože deti si potom samotný výkon väčšinou nepamätajú.

Ďalšou možnosťou je ošetrenie v celkovej anestézii v spolupráci s tímom skúsených anesteziológov.
Pre koho je vhodné ošetrenie v analgosedácii / celkovej anestézii? Ošetrenie v analgosedácii je vhodné najmä pre menej spolupracujúce deti. Ošetrenie v celkovej anestézii je vhodné pre každého kto má neprekonateľný strach zo zubného ošetrenia. Pred ošetrením v celkovej anestézii je nutné štandardné predoperačné vyšetrenie.
Ošetrenie v analgosedácii stojí 50 €.

Ošetrenie v celkovej anestézii stojí 350 € (1,5 hodiny). Každá ďalšia začatá hodina je spoplatňovaná sumou 100 €. Cena za stomatologický výkon sa pripočítava.

Plán ošetrenia spolu s cenou za ošetrenie si vždy vopred vzájomne odsúhlasíme.
... a čo na to vravia naši pacienti?

"Syn má panický strach zo zubárov. Povedala som si, že aj keď ho uspíme, zúbky musia byť v poriadku. A tak sa začalo moje veľké pátranie: kto? kedy? kde? ako? Aby toho nebolo málo, začalo sa to komplikovať bolesťou zuba, čiže času na hľadanie bolo veľmi málo. Na nete mi našlo, že jediná klinika v Poprade, ktorá sa venuje aj úplnej anestéze (čiže uspatiu) je DENTAKRA. Neváhala som a napísala som tam. Bola som veľmi milo prekvapená, keď mi hneď volali naspäť a p. Zuzana mi oznámila, že ma budú čo najrýchlejšie kontaktovať. Aj sa stalo - hneď na druhý deň sme mali konzultáciu. Prijal nás pán doktor Juraj Králik, ktorý hneď urobil snímok a na základe toho rozhodol, že je úplne zbytočné podstúpiť celkovú anestézu, že zúbok vytrhne a zaručuje, že môj syn to hravo zvládne.

Cez víkend znovu začali príšerné bolesti. Volala som, že je to urgentné, kedy by sa to dalo riešiť - a vzali nás hneď. No myslím, že v tej chvíli som sa bála viac ako synček. Úžasný profesionálny a ľudský prístup pána doktora sa nedá oceniť. Zúbok mu odstránil - nedá sa ani opísať ako super všetko prebiehalo. Moje dieťa keď sme vyšli z ambulancie vyhlásilo: "Mamka, takého doktora chcem!"

Mne vyšli až slzy od šťastia. Pán doktor je s veľkým písmenom Pán, je to úžasný človek a ešte väčší odborník. Sme veľmi spokojní, nedá sa slovami ani opísať ako veľmi. Dnes, štvrtý deň po vytrhnutí zuba nás klinika kontaktovala s otázkou ako sa držíme a ako sa cíti pacient. Neuveriteľný super prístup. Klobúk dole!"

Adriána F.

Ordinačné hodiny:
Pondelok:
Utorok:
Streda:
Štvrtok:
Piatok:
Sobota:
Nedeľa:
07:00 - 15:30
07:00 - 15:30
07:00 - 15:30
07:00 - 15:30
07:00 - 13:30
zatvorené
zatvorené
Stacks Image 17179
Stacks Image 17182
Kontakty:
DENTAKRA s.r.o.
Jabloňová 2
058 01 Poprad

Tel.: +421 949 010 443
        +421 949 010 553
E-mail: info@dentakra.sk
Stacks Image 17190

Stomatologická klinika DENTAKRA spolupracuje s nasledujúcimi zdravotnými poisťovňami:

Stacks Image 15366